Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Trosa Edanö IBK

Följ

Trosa Edanö IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 14:45

      IFK Gnesta (hemma) F-09/10


      16:45
    • 15:00

      Telge SIBK (borta) Herrar H2


      17:00
    • 16:30

      Solfjäderstaden IBK (hemma) Damer D1


      18:30
  • 4Sön
    • 09:30

      Sammandrag Hedebyhallen Blå C P-12/13


      14:00
    • 13:15

      Älvsjö AIK IBF (borta) Damjuniorer


      15:15
    • 14:45

      Strängnäs IBK (hemma) P-11


      16:45
    • 15:00

      Träning P-14/15


      16:00
    • 15:45

      Träning F-11/13


      17:00
    • 15:45

      Träning F-14/15


      17:00
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 08:45

      Samling sammandrag Nyköping Gripenskolans gymnastiksal F-14/15


      13:00
    • 09:00

      Sammandrag i Hedebyhallen F-11/13


      15:00
    • 09:45

      Sammandrag Hölö Blå A P-12/13


      13:00
    • 10:00

      Nykvarns IF Svart (hemma) F-11/13


      12:00
    • 10:25

      Onyx IBS Oxelösund (borta) F-14/15


      12:25
    • 10:25

      Onyx IBS Oxelösund Orange (borta) F-14/15


      12:25
    • 10:55

      Onyx IBS Orange (hemma) F-14/15


      12:55
    • 10:55

      Onyx IBS (hemma) F-14/15


      12:55
    • 11:00

      FBC Nyköping U-lag (borta) Herrar H2


      13:00
    • 11:30

      Nykvarns IF Svart (borta) F-11/13


      13:30
    • 11:45

      Onyx IBS Oxelösund Orange (borta) F-14/15


      13:45
    • 11:45

      Onyx IBS Oxelösund (borta) F-14/15


      13:45
    • 12:10

      Onyx IBS (hemma) F-14/15


      14:10
    • 12:10

      Onyx IBS Orange (hemma) F-14/15


      14:10
    • 13:40

      Nykvarns IF (borta) P-16


      15:40
    • 13:40

      Nykvarns IF Svart (borta) P-17


      15:40
    • 13:40

      Sammandrag P-16


      16:00
    • 13:40

      Sammandrag P-17


      16:00
    • 14:05

      Onyx IBS Orange/Svart (hemma) P-16


      16:05
    • 14:05

      Onyx IBS Nyköping (hemma) P-17


      16:05
    • 14:55

      Nykvarns IF (borta) P-17


      16:55
    • 14:55

      Nykvarns IF Svart (borta) P-16


      16:55
    • 15:20

      Onyx IBS Orange/Svart (hemma) P-17


      17:20
    • 15:20

      Onyx IBS Nyköping (hemma) P-16


      17:20
    • 16:00

      Tacokväll och föräldramöte F-14/15


      20:00
    • 18:30

      Åby IBK Ungdom (borta) Damjuniorer


      20:30
  • 11Sön
    • 09:30

      Järna SK 1 (borta) P-14/15


      11:30
    • 09:30

      Onyx IBS Nyköping (borta) P-14/15


      11:30
    • 09:55

      IFK Gnesta Blå (hemma) P-14/15


      11:55
    • 09:55

      IFK Gnesta Blå/Vit (hemma) P-14/15


      11:55
    • 10:45

      Onyx IBS Nyköping (borta) P-14/15


      12:45
    • 10:45

      Järna SK 1 (borta) P-14/15


      12:45
    • 11:10

      IFK Gnesta Blå/Vit (hemma) P-14/15


      13:10
    • 11:10

      IFK Gnesta Blå (hemma) P-14/15


      13:10
    • 12:00

      Linköping IBK Ungdom (borta) Damer D1


      14:00
    • 15:45

      Träning F-11/13


      17:00
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 10:00

      IFK Gnesta Vit (hemma) P-16


      12:00
    • 10:00

      IFK Gnesta Blå/Vit (hemma) P-16


      12:00
    • 10:00

      IFK Gnesta Blå/Vit (hemma) P-17


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag 18 februari P-16


      13:00
    • 10:00

      Sammandrag P-17


      13:00
    • 10:50

      Strängnäs IBK (borta) P-16


      12:50
    • 10:50

      Strängnäs IBK Röd (borta) P-16


      12:50
    • 10:50

      Strängnäs IBK Röd (borta) P-17


      12:50
    • 11:15

      IFK Gnesta Blå/Vit (hemma) P-16


      13:15
    • 11:15

      IFK Gnesta Vit (hemma) P-16


      13:15
    • 11:15

      IFK Gnesta Vit (hemma) P-17


      13:15
    • 12:05

      Strängnäs IBK Röd (borta) P-16


      14:05
    • 12:05

      Strängnäs IBK (borta) P-16


      14:05
    • 12:05

      Strängnäs IBK (borta) P-17


      14:05
    • 14:45

      Träning P-14/15


      16:00
    • 15:00

      Onyx IBS (hemma) Damjuniorer


      17:00
    • 15:45

      Träning F-11/13


      17:00
    • 15:45

      Träning F-14/15


      17:00
    • 19:30

      Träning Motion herr


      21:30
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor